UM30-213113
Номер детали производителя:
UM30-213113
Часть описания:
SENSOR PROX ULTRA 200-1300MM CYL
Состояние запаса:
5
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C
Output Type :
Analog Current and Voltage
Sensing Distance :
7.874" ~ 51.181" (200mm ~ 1300mm)
Voltage - Supply :
9V ~ 30V, 15V ~ 30V