UM30-211118
Номер детали производителя:
UM30-211118
Производитель/бренд:
SICK
Часть описания:
SENSOR PROX ULTRASN 30-250MM CYL
Состояние запаса:
1
Производитель :
SICK
Категория продукта :
Датчики приближения - промышленные
Indicator :
LED
Ingress Protection :
IP67
Material - Body :
Nickel-Plated Brass, Polybutylene Terephthalate (PBT)
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C
Output Type :
Analog Current and Voltage, PNP
Package / Case :
Cylinder, Threaded - M30
Product Status :
Active
Response Frequency :
25Hz
Sensing Distance :
1.181" ~ 9.843" (30mm ~ 250mm)
Sensor Type :
Ultrasonic
Shielding :
Termination Style :
Connector
Voltage - Supply :
9V ~ 30V, 15V ~ 30V