DMS180165-P5P-IC
- Номер детали производителя:
- DMS180165-P5P-IC
- Производитель/бренд:
- CUI Inc.
- Часть описания:
- AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 30W
- Производитель :
- CUI Inc.
- Категория продукта :
- AC DC Desktop, настенные адаптеры
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cULus, TUVgs
- Cord Length :
- 70.9" (1.80m)
- Current - Output (Max) :
- 1.65A
- Efficiency :
- 75%
- Features :
- Form :
- Wall Mount (Class II)
- Input Connector :
- Multi-Blade
- Input Type :
- Multi-Blade (Included)
- No Load Power Consumption :
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Output Connector :
- Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
- Polarization :
- Positive Center
- Power (Watts) :
- 30 W
- Product Status :
- Obsolete
- Region Utilized :
- International
- Size / Dimension :
- 4.24" L x 2.27" W x 1.32" H (107.7mm x 57.7mm x 33.5mm)
- Standard Number :
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output :
- 18V