DMS120085-P5-IC
- Номер детали производителя:
- DMS120085-P5-IC
- Производитель/бренд:
- CUI Inc.
- Часть описания:
- AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W
- Производитель :
- CUI Inc.
- Категория продукта :
- AC DC Desktop, настенные адаптеры
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cULus, TUVgs
- Cord Length :
- 70.9" (1.80m)
- Current - Output (Max) :
- 850mA
- Efficiency :
- 75%
- Features :
- Form :
- Wall Mount (Class II)
- Input Connector :
- Multi-Blade
- Input Type :
- Multi-Blade (Included)
- No Load Power Consumption :
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Output Connector :
- Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
- Polarization :
- Positive Center
- Power (Watts) :
- 10 W
- Product Status :
- Obsolete
- Region Utilized :
- International
- Size / Dimension :
- 2.83" L x 1.81" W x 1.38" H (72.0mm x 46.0mm x 35.0mm)
- Standard Number :
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output :
- 12V