SWI6-12-E-ST
- Номер детали производителя:
- SWI6-12-E-ST
- Часть описания:
- AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 7.2W
- Состояние запаса:
- 237
- Approval Agency :
- CB Scheme, EN, IEC
- Cord Length :
- 59" (1.50m)
- Current - Output (Max) :
- 600mA
- Input Connector :
- CEE 7/16
- No Load Power Consumption :
- 100mW (Max)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Output Connector :
- Stripped, Tinned Wire Leads
- Polarization :
- Power (Watts) :
- 7.2 W
- Region Utilized :
- Europe
- Size / Dimension :
- 2.20" L x 1.10" W x 2.36" H (55.9mm x 27.9mm x 59.9mm)
- Standard Number :
- 55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output :
- 12V