ADT-060A12AA B-A
- Номер детали производителя:
- ADT-060A12AA B-A
- Производитель/бренд:
- Delta Electronics / Fans
- Часть описания:
- AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
- Состояние запаса:
- 348
- Производитель :
- Delta Electronics / Fans
- Категория продукта :
- AC DC Desktop, настенные адаптеры
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- BSMI, CB Scheme, CE, EN, KC, SIQ, UL
- Cord Length :
- 47.2" (1.20m)
- Current - Output (Max) :
- 5A
- Efficiency :
- Level VI
- Features :
- Form :
- Desktop (Class I)
- Input Connector :
- IEC 320-C6
- Input Type :
- Cord (Sold Separately)
- No Load Power Consumption :
- 150mW (Max)
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 60°C
- Output Connector :
- Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
- Polarization :
- Positive Center
- Power (Watts) :
- 60 W
- Product Status :
- Active
- Region Utilized :
- International
- Size / Dimension :
- 4.25" L x 1.81" W x 1.16" H (108.0mm x 46.0mm x 29.5mm)
- Standard Number :
- 50581; 55015; 55024; 61000-3-2; 61000-3-3; 61347-1; 61347-2-13; 62384
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Output :
- 12V