ADT-060A15AB B-A
- Номер детали производителя:
- ADT-060A15AB B-A
- Часть описания:
- AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W
- Состояние запаса:
- 23
- Cord Length :
- 47.2" (1.20m)
- Current - Output (Max) :
- 4A
- Form :
- Desktop (Class II)
- Input Connector :
- IEC 320-C8
- No Load Power Consumption :
- 150mW (Max)
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 60°C
- Output Connector :
- Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
- Power (Watts) :
- 60 W
- Size / Dimension :
- 4.25" L x 1.81" W x 1.16" H (108.0mm x 46.0mm x 29.5mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Output :
- 15V