BV301S12020-ZU
Номер детали производителя:
BV301S12020-ZU
Производитель/бренд:
Zettler Magnetics
Часть описания:
PWR XFMR LAMINATED 2VA TH
Производитель :
Zettler Magnetics
Категория продукта :
Силовые трансформаторы
Center Tap :
No
Current - Output (Max) :
167mA
Height - Seated (Max) :
27.40mm
Mounting Type :
Through Hole
Power - Max :
2VA
Primary Winding(s) :
Single
Product Status :
Active
Secondary Winding(s) :
Single
Size / Dimension :
32.80mm L x 27.80mm W
Termination Style :
PC Pin
Type :
Laminated Core
Voltage - Isolation :
4200Vrms
Voltage - Primary :
115V
Voltage - Secondary (Full Load) :
12V