AM2050-2250D1163
Номер детали производителя:
AM2050-2250D1163
Производитель/бренд:
Anatech Electronics Inc.
Часть описания:
2050 / 2250 MHZ CERAMIC DUPLEXER
Производитель :
Anatech Electronics Inc.
Категория продукта :
РЧ-мультиплексоры
Frequency Bands (Low / High) :
2GHz ~ 2.1GHz / 2.2GHz ~ 2.3GHz
High Band Attenuation (min / max dB) :
- / 43.00dB
Low Band Attenuation (min / max dB) :
- / 25.00dB
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
7-SMD Module
Product Status :
Active
Return Loss (Low Band / High Band) :
14.0dB / 14.0dB
Type :
Duplexer
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    1350 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1370 MHZ CERAMIC BAND PASS FILT
    1385 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    836.5 MHZ CERAMIC BAND PASS FILT
    5450 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE