JG18-1.5HPX
Номер детали производителя:
JG18-1.5HPX
Часть описания:
18G 1.5" HP SERIES TIP ID .033"G
Color :
Green
Gauge :
18
Inner Diameter :
0.033" (0.84mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.050" (1.27mm)