JG18-0.5EH
Номер детали производителя:
JG18-0.5EH
Часть описания:
18G 0.5" EAR STYLE TIP ID .040"
Color :
Pink
Gauge :
18
Inner Diameter :
0.040" (1.02mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.050" (1.27mm)