JG18-0.25HPX
Номер детали производителя:
JG18-0.25HPX
Часть описания:
18G 0.25" HP SERIES TIP ID .033"
Color :
Green
Gauge :
18
Inner Diameter :
0.033" (0.84mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.050" (1.27mm)