JG26-1.5X-90
Номер детали производителя:
JG26-1.5X-90
Часть описания:
26G 1.5" IT SERIES TIP ID .011"
Color :
Cream
Inner Diameter :
0.011" (0.28mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.019" (0.48mm)