JG26-0.5-45
Номер детали производителя:
JG26-0.5-45
Часть описания:
26G 0.5" IT SERIES TIP ID .011"
Color :
Cream
Gauge :
26
Inner Diameter :
0.011" (0.28mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.019" (0.48mm)