S8658PL12RTNF
Номер детали производителя:
S8658PL12RTNF
Часть описания:
PANEL LHCP 12IN RTNF
Frequency (Center/Band) :
866.5MHz
Frequency Group :
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency Range :
865MHz ~ 868MHz
Gain :
Height (Max) :
1.319" (33.50mm)
Product Status :
Obsolete
Termination :
TNC Female
    ULTRALINK BLACK CABLE WLAN 500'
    CABLE ACCY TEFLEX 304.8MM
    CABLE ACCY 316
    CABLE ACCY 316 304.8MM