S8655PLSMF
Номер детали производителя:
S8655PLSMF
Производитель/бренд:
TE Connectivity Laird
Часть описания:
ANT 865-868MHZ 5DBI LH SMA FEM
Производитель :
TE Connectivity Laird
Категория продукта :
РЧ антенны
Antenna Type :
Panel
Applications :
General Purpose
Features :
Frequency (Center/Band) :
867.5MHz
Frequency Group :
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency Range :
865MHz ~ 870MHz
Gain :
5dBi
Height (Max) :
0.701" (17.80mm)
Ingress Protection :
IP67
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Bands :
1
Power - Max :
Product Status :
Active
Return Loss :
RF Family/Standard :
Termination :
N Female, RP-TNC Female, RP-SMA Female, SMA Female
VSWR :
1.5
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    ULTRALINK BLACK CABLE WLAN 500'
    CABLE ACCY TEFLEX 304.8MM
    CABLE ACCY 316
    CABLE ACCY 316 304.8MM