S8655PRSMF
Номер детали производителя:
S8655PRSMF
Часть описания:
ANT 865-868MHZ 5DBI RH SMA FEM
Frequency (Center/Band) :
867.5MHz
Frequency Group :
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency Range :
865MHz ~ 870MHz
Gain :
5dBi
Height (Max) :
0.701" (17.80mm)
Ingress Protection :
IP67
Product Status :
Active
Termination :
N Female, RP-TNC Female, RP-SMA Female, SMA Female
    ULTRALINK BLACK CABLE WLAN 500'
    CABLE ACCY TEFLEX 304.8MM
    CABLE ACCY 316
    CABLE ACCY 316 304.8MM