ADA10001RS3P1
Номер детали производителя:
ADA10001RS3P1
Производитель/бренд:
Skyworks Solutions, Inc.
Часть описания:
IC AMP CELL 50MHZ-1GHZ 16SOIC
Производитель :
Skyworks Solutions, Inc.
Категория продукта :
ВЧ усилители
Current - Supply :
Frequency :
50MHz ~ 1GHz
Gain :
15dB
Mounting Type :
Surface Mount
Noise Figure :
2dB
P1dB :
Package / Case :
16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Product Status :
Obsolete
RF Type :
Cellular, CATV
Supplier Device Package :
16-SOIC
Test Frequency :
Voltage - Supply :
8V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    OVERMOLDED 375MA FUSE FOR GAS ME
    OVERMOLDED 750MA FUSE FOR GAS ME
    OVERMOLDED 250MA FUSE FOR GAS ME
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD