ADA1000F-24-FM
Номер детали производителя:
ADA1000F-24-FM
Часть описания:
AC/DC CONVERTER 24V 600W
Current - Output 1 :
25 A
Efficiency :
88%
Features :
Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Standby Output, Universal Input
Operating Temperature :
-10°C ~ 71°C (With Derating)
Power (Watts) :
600W (1008W Forced Air)
Size / Dimension :
11.02" L x 5.00" W x 2.95" H (280.0mm x 127.0mm x 75.0mm)
Type :
Enclosed
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output 1 :
24V