J7MN-100-100
- Номер детали производителя:
- J7MN-100-100
- Производитель/бренд:
- Omron Automation
- Часть описания:
- CIR BRKR MAG-HYDR 100A 400VAC
- Производитель :
- Omron Automation
- Категория продукта :
- Автоматические выключатели
- Actuator Type :
- Rotary
- Approval Agency :
- Breaker Type :
- Magnetic (Hydraulic Delay)
- Current Rating (Amps) :
- 100A
- Illumination :
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Mounting Type :
- DIN Rail
- Number of Poles :
- 3
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage Rating - AC :
- 400 V