J7MN-3R-22
Номер детали производителя:
J7MN-3R-22
Производитель/бренд:
Omron Automation
Часть описания:
CIR BRKR MAG 22A 690VAC ROTARY
Производитель :
Omron Automation
Категория продукта :
Автоматические выключатели
Actuator Type :
Rotary
Approval Agency :
Breaker Type :
Magnetic
Current Rating (Amps) :
22A
Illumination :
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
Chassis Mount
Number of Poles :
3
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
690 V