GPM140-24
Номер детали производителя:
GPM140-24
Часть описания:
AC/DC CONVERTER 24V 140W
Applications :
Medical
Current - Output 1 :
5.8 A
Efficiency :
65%
Features :
Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input
Operating Temperature :
0°C ~ 50°C (With Derating)
Power (Watts) :
140W (160W Forced Air)
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
8.50" L x 4.50" W x 2.12" H (215.9mm x 114.3mm x 53.9mm)
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
24V
Товары, связанные с производителем
    BATT CHARGER DESKTOP 12V 2.5A
    BATT CHARGER DESKTOP 12V 600MA
    BATT CHARGER WALL MOUNT 6V 400MA
    BATT CHRGR WALL MOUNT 12V 300MA
    BATT CHARGER WALL MOUNT 6V 600MA