GPM140-12
Номер детали производителя:
GPM140-12
Производитель/бренд:
SL Power Electronics - Manufacturer of Condor / Ault Brands
Часть описания:
AC/DC CONVERTER 12V 140W
Производитель :
Категория продукта :
Преобразователи переменного тока в постоянный
Applications :
Medical
Approval Agency :
CE
Current - Output 1 :
11.7 A
Current - Output 2 :
Current - Output 3 :
Current - Output 4 :
Current - Output 5 :
Current - Output 6 :
Efficiency :
65%
Features :
Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input
Mounting Type :
Chassis Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
0°C ~ 50°C (With Derating)
Power (Watts) :
140W (160W Forced Air)
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
8.50" L x 4.50" W x 2.12" H (215.9mm x 114.3mm x 53.9mm)
Standard Number :
Type :
Open Frame
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
12V
Voltage - Output 2 :
Voltage - Output 3 :
Voltage - Output 4 :
Voltage - Output 5 :
Voltage - Output 6 :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    BATT CHARGER DESKTOP 12V 2.5A
    BATT CHARGER DESKTOP 12V 600MA
    BATT CHARGER WALL MOUNT 6V 400MA
    BATT CHRGR WALL MOUNT 12V 300MA
    BATT CHARGER WALL MOUNT 6V 600MA