S5-0R05F1
Номер детали производителя:
S5-0R05F1
Производитель/бренд:
Riedon
Часть описания:
RES 0.05 OHM 1% 4W 8230
Производитель :
Riedon
Категория продукта :
Чип-резистор — для поверхностного монтажа
Composition :
Wirewound
Failure Rate :
Features :
Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
Height - Seated (Max) :
0.319" (8.10mm)
Number of Terminations :
2
Operating Temperature :
-55°C ~ 275°C
Package / Case :
8230 J-Lead
Power (Watts) :
4W
Product Status :
Active
Ratings :
Resistance :
50 mOhms
Size / Dimension :
0.819" L x 0.296" W (20.80mm x 7.50mm)
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
Tolerance :
±1%
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    FUSE CRTRDGE 250A 300VAC/125VDC
    FUSE CRTRDGE 110A 300VAC/125VDC
    FUSE CRTRDGE 150A 300VAC/125VDC
    FUSE CRTRDGE 350A 300VAC/125VDC
    FUSE CRTRDGE 175A 300VAC/125VDC