PBES16N40R
Номер детали производителя:
PBES16N40R
Часть описания:
PBES16 23.8 RB NO LAMP 000 1NC
Состояние запаса:
50
Circuit :
SPST-NC
Current Rating (Amps) :
3A (AC), 220mA (DC)
Features :
Push Marking
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C
Panel Cutout Dimensions :
Circular - 16.00mm Dia
Switch Function :
On-Off
Termination Style :
Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Voltage Rating - AC :
125 V
Товары, связанные с производителем
    CONN HSG ARINC 24POS NAT PNL MNT
    AV19 SPM 0.4VA POWER LED GREEN 1
    AV19 SPM 5A SPOT LED GREEN 12V
    AV19 SPM 5A SPOT LED GREEN 24V
    CONN SPRING MOD 18POS SMD