GMA300F-24-J3
Номер детали производителя:
GMA300F-24-J3
Производитель/бренд:
Cosel
Часть описания:
AC/DC CONVERTER 24V 300W
Состояние запаса:
1
Производитель :
Cosel
Категория продукта :
Преобразователи переменного тока в постоянный
Applications :
ITE (Commercial), Medical
Approval Agency :
CE, cURus, DEMKO
Current - Output 1 :
12.5 A
Current - Output 2 :
Current - Output 3 :
Current - Output 4 :
Current - Output 5 :
Current - Output 6 :
Efficiency :
93%
Features :
Adjustable Output, PFC, Universal Input
Mounting Type :
Chassis Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Power (Watts) :
300W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
4.00" L x 2.00" W x 1.44" H (101.6mm x 50.8mm x 36.6mm)
Standard Number :
Type :
Open Frame
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC
Voltage - Isolation :
4 kV
Voltage - Output 1 :
24V