HCSM2818FT2L00
Номер детали производителя:
HCSM2818FT2L00
Часть описания:
RES 0.002 OHM 1% 5W 2818
Features :
Automotive AEC-Q200, Current Sense
Height - Seated (Max) :
0.075" (1.90mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 170°C
Power (Watts) :
5W
Ratings :
AEC-Q200
Resistance :
2 mOhms
Size / Dimension :
0.281" L x 0.195" W (7.15mm x 4.95mm)
Tolerance :
±1%