SMLA12WBC7W1
Номер детали производителя:
SMLA12WBC7W1
Часть описания:
CHIP LED, TYPE=SIDE VIEW, PACKAG
Color :
White
Configuration :
Current - Test :
5mA
Features :
Height (Max) :
0.65mm
Lens Color :
Lens Size :
1.20mm x 0.68mm
Millicandela Rating :
56mcd
Product Status :
Active
Size / Dimension :
1.60mm L x 1.15mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.9V