SMLA12BC7TT86
Номер детали производителя:
SMLA12BC7TT86
Часть описания:
LED BLUE CLEAR 1611 SMD R/A
Color :
Blue
Configuration :
Standard
Current - Test :
5mA
Features :
Height (Max) :
0.65mm
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
1.20mm x 0.55mm
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
16mcd
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
1.60mm L x 1.15mm W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.9V