CDU-12BFMM-SL6A05
Номер детали производителя:
CDU-12BFMM-SL6A05
Часть описания:
CBL CIRC 12POS MALE 16.40'
Ingress Protection :
IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Length :
16.40' (5.00m)
  • Phoenix Contact
    CBL 3POS FMALE TO WIRE CONFIG
  • Phoenix Contact
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 5POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS MALE TO FMALE CONFIG