CDU-12AFMM-SL7A10
Номер детали производителя:
CDU-12AFMM-SL7A10
Часть описания:
CBL CIRC 12POS MALE 32.8'
Ingress Protection :
IP67 - Dust Tight, Waterproof
Length :
32.8' (10.00m)
  • Phoenix Contact
    CBL 3POS FMALE TO WIRE CONFIG
  • Phoenix Contact
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 5POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS MALE TO FMALE CONFIG