CDU-12AFMM-SL7A02
Номер детали производителя:
CDU-12AFMM-SL7A02
Часть описания:
CBL CIRC 12POS MALE 6.56'
Ingress Protection :
IP67 - Dust Tight, Waterproof
Length :
6.56' (2.00m)
  • Phoenix Contact
    CBL 3POS FMALE TO WIRE CONFIG
  • Phoenix Contact
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 5POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS FMALE TO WIRE CONFIG
    CBL 4POS MALE TO FMALE CONFIG