MW6S010MR1
Номер детали производителя:
MW6S010MR1
Часть описания:
FET RF 68V 960MHZ TO-270-2
Current - Test :
125 mA
Current Rating (Amps) :
Frequency :
960MHz
Package / Case :
TO-270-2
Power - Output :
10W
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
TO-270-2
Voltage - Rated :
68 V
Voltage - Test :
28 V