MW6S010NR1
Номер детали производителя:
MW6S010NR1
Часть описания:
FET RF 68V 960MHZ TO270-2
Состояние запаса:
42
Current - Test :
125 mA
Current Rating (Amps) :
Frequency :
960MHz
Mounting Type :
Surface Mount
Noise Figure :
Package / Case :
TO-270AA
Power - Output :
10W
Product Status :
Not For New Designs
Supplier Device Package :
TO-270-2
Voltage - Rated :
68 V
Voltage - Test :
28 V