E70RA-FW450-C
Номер детали производителя:
E70RA-FW450-C
Производитель/бренд:
Focus LCDs
Часть описания:
7.0" TFT IPS LVDS CAPACITIVE
Производитель :
Focus LCDs
Категория продукта :
LCD, OLED, графический
Background Color :
Backlight :
LED - White
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
7" (177.80mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color
Dot Pixels :
1024 x 600
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
LVDS
Product Status :
Active
Touchscreen :
Capacitive
Viewing Area :
155.08mm W x 86.92mm H