EVE2-43A-BLM-TPN
Номер детали производителя:
EVE2-43A-BLM-TPN
Производитель/бренд:
Matrix Orbital
Часть описания:
DISPLAY LCD TFT 4.3" EVE
Производитель :
Matrix Orbital
Категория продукта :
LCD, OLED, графический
Background Color :
Black
Backlight :
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
4.3" (109.22mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color
Dot Pixels :
480 x 272
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
SPI
Product Status :
Active
Touchscreen :
Viewing Area :
98.70mm W x 57.50mm H
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    COMMUNICATION/POWER CABLE
    CABLE DB9 TO FLOPPY HEADER
    CABLE MINI USB INTERNAL
    POWER CABLE 12V
    POWER CABLE 5V