S27KL0641DABHI033
- Manufacturer Part Number:
- S27KL0641DABHI033
- Manufacturer/Brand:
- Infineon Technologies
- Manufacturer :
- Infineon Technologies
- Clock Frequency :
- 100 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage - Supply :
- 2.7V ~ 3.6V