S27KL0641DABHI023
- Manufacturer Part Number:
- S27KL0641DABHI023
- Clock Frequency :
- 100 MHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Voltage - Supply :
- 2.7V ~ 3.6V