GLB1R010
Manufacturer Part Number:
GLB1R010
Part of Description:
FIXED IND 1UH SMD
Height - Seated (Max) :
0.134" (3.40mm)
Inductance :
1 µH
Inductance Frequency - Test :
1 MHz
Operating Temperature :
-20°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Manufacturer related products
    CAP TRIMMER 1.2-10PF 500V TH
    CAP TRIMMER 3-40PF 100V TH