APSA00070748221M00
- Manufacturer Part Number:
- APSA00070748221M00
- Current - Saturation (Isat) :
- 330mA
- Current Rating (Amps) :
- 450 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 624mOhm Max
- Height - Seated (Max) :
- 0.189" (4.80mm)
- Inductance :
- 220 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%