DB030088BH20238BK1
Manufacturer Part Number:
DB030088BH20238BK1
Part of Description:
CAP FEEDTHRU 2000PF 10KV AXIAL
Capacitance :
2000 pF
Current :
30 A
Operating Temperature :
-55°C ~ 100°C
Size / Dimension :
1.770" Dia x 3.465" L (44.96mm x 88.00mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
10000V (10kV)