IXA40PF1200TDHGLB
Manufacturer Part Number:
IXA40PF1200TDHGLB
Manufacturer/Brand:
Littelfuse
Part of Description:
IGBT PHASELEG 1200V 40A SMPD
Manufacturer :
Littelfuse
Product Category :
Power Driver Modules
Configuration :
Current :
Mounting Type :
Package / Case :
Product Status :
Active
Type :
Voltage :
Voltage - Isolation :
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'