IFCM30T65GDXKMA1
- Manufacturer Part Number:
- IFCM30T65GDXKMA1
- Part of Description:
- IPM IGBT 650V 30A 24PWRDIP MOD
- Configuration :
- 2 Phase
- Current :
- 30 A
- Package / Case :
- 24-PowerDIP Module (1.028", 26.10mm)
- Voltage :
- 650 V