36DA-1-1/22Y-1-TEFC
- Manufacturer Part Number:
- 36DA-1-1/22Y-1-TEFC
- Part of Description:
- 36" TEFC ALUM PROPELLER FAN W/ 2
- Depth :
- 24"
- Diameter :
- 36"
- Height :
- 38"