36DA-1-1/21Y-3-EXP
- Manufacturer Part Number:
- 36DA-1-1/21Y-3-EXP
- Manufacturer/Brand:
- Global Industrial
- Part of Description:
- 36" EXP ALUM PROPELLER FAN W/ 1
- Stock Condition:
- 10
- Manufacturer :
- Global Industrial
- Product Category :
- Household, Office and Pedestal Fans
- Air Flow - High :
- 14850 CFM
- Air Flow - Low :
- Air Flow - Medium :
- Approval Agency :
- OSHA
- Depth :
- 24"
- Diameter :
- 36"
- Height :
- 38"