36DA-1-1/21Y-3-TEFC
- Manufacturer Part Number:
- 36DA-1-1/21Y-3-TEFC
- Part of Description:
- 36" TEFC ALUM PROPELLER FAN W /
- Approval Agency :
- OSHA
- Depth :
- 24"
- Diameter :
- 36"
- Height :
- 38"