MRSC20-6-6-A
- Manufacturer Part Number:
- MRSC20-6-6-A
- Manufacturer/Brand:
- Reliance Precision Limited
- Part of Description:
- 7 MMX5 MM SLIT COUPLING
- Stock Condition:
- 5
- Manufacturer :
- Reliance Precision Limited
- Product Category :
- Structural, Motion Hardware
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 0.787" (20.00mm) Outer Diameter x 0.846" (21.50mm) Length