MRSC13-6-6-A
- Manufacturer Part Number:
- MRSC13-6-6-A
- Manufacturer/Brand:
- Reliance Precision Limited
- Part of Description:
- 6 MMX6 MM SLIT COUPLING
- Stock Condition:
- 5
- Manufacturer :
- Reliance Precision Limited
- Product Category :
- Structural, Motion Hardware
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 0.512" (13.00mm) Outer Diameter x 0.661" (16.80mm) Length