GS3747-52
- Manufacturer Part Number:
- GS3747-52
- Manufacturer/Brand:
- Ondrives.US Corp
- Part of Description:
- SHAFT, 0.3747 DIA. X 5.25IN LG
- Stock Condition:
- 15
- Manufacturer :
- Ondrives.US Corp
- Product Category :
- Structural, Motion Hardware
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 0.374" Dia x 5.250" L (9.51mm x 133.35mm)