GS3747-82
- Manufacturer Part Number:
- GS3747-82
- Part of Description:
- SHAFT, 0.3747 DIA. X 8.25IN LG
- Stock Condition:
- 11
- Specifications :
- 0.374" Dia x 8.250" L (9.51mm x 209.55mm)